ליווי °360 לרוכשי דירה או בית

ליווי מלא ומקיף, יד ביד, החל מהצעד הראשון ועד קבלת המפתח.

מהו הליך ליווי 360° ?

ליווי 360 ° הוא הליך שמלווה אתכם, רוכשי דירה או בית לאורך כל עסקת הרכישה שלכם, החל מהצעד הראשון ועד לקבלת המפתח בפועל, מסביר לכם כל פרט ופרט בהליך הרכישה, פועל למול כל הגורמים הרלוונטיים בהליך, מאגד ומפנה לכל בעלי המקצוע הרלוונטיים בהליך הרכישה ונותן לכם, הרוכשים, מענה מקצועי ושוטף לכל השאלות וההתלבטויות שלכם – על מנת שגם עסקת הרכישה שלכם תהיה עסקה טובה, בטוחה ומוצלחת.

למי שעדיין לא מכיר אותי

אני עו"ד בועז אופק, מנהל מחלקת הנדלן במשרד עורכי הדין "יצחק אופק ושות", מנכ"ל DBO  נדל"ן, מרצה בתחום הנדלן ומומחה במימון נדל"ן.
לפני כ12 שנים נכנסתי לשוק הנדלן ורציתי לבצע בו את עסקת חיי.
וכך היה – עשיתי את עסקת חיי –  העסקה הגרועה ביותר בחיי.
– הוטעתי, טעיתי, נכשלתי והפסדתי סכום של 74,000 ש"ח!
החלטתי שמאותו משבר תבוא הבשורה – ושאת הטעיות שאני עשיתי, אני לא אתן לאחרים לעשות!
התחלתי לחקור את שוק הנדלן, ללמוד אותו לעומק ולהתמקצע בו מתחילתו ועד סופו.
לבסוף – פיתחתי שיטה ייחודית, שמטרתה היא אחת – לעזור לכם לבצע עסקת רכישה של דירה או בית, בצורה טובה, בטוחה ומוצלחת, תוך חסכון של זמן וכסף בכל ההליך.
מאז, ליוויתי מעל ל 280 לקוחות בהליך החשוב הזה של רכישת דירה וסייעתי גם להם להפוך את העסקה שלהם לטובה, בטוחה ומוצלחת.

boazofek-o

הליך ליווי 360 נוצר במיוחד עבורכם:

 • הרגשת בטחון מלאה בהליך הרכישה,
 • יד מכוונת, עזרה מקצועית שוטפת ושקט נפשי
 • את כל המידע שחשוב לקחת בחשבון לפני רכישת דירה או בית
 • ידע רב וייעוץ שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות והטובות ביותר עבורכם, ולא לפספס שום פרט במהלך הדרך.

מהם השלבים בהליך ליווי 360 °?

 1. אבחון אישי – שלכם ושל העסקה המתאימה לכם!
 2. פגישה אישית עם בועז לניתוח ובחינת כל הנתונים
 3. ליווי מסחרי מלא בהליך הרכישה – החל מהצעד הראשון ועד קבלת המפתח!

הכל – מנת שגם העסקה שלכם תהיה טובה, בטוחה ומוצלחת.

אז אם גם אתם רוצים שקט נפשי – הצטרפו לשלב הראשון, אבחון אישי שלכם ושל העסקה המתאימה לכם, בעלות של 197 ₪ בלבד, ותעשו את הצעד הראשון בדרך לעסקת רכישה טובה, בטוחה ומוצלחת!

מה כולל הליך °360 לרוכשי דירה או בית?

 • אבחון הצרכים האישיים שלכם: (איזו דירה אתם רוצים? איזו דירה אתם צריכים? האם מדובר בעסקת רכישת למטרת מגורים או למטרת השקעה? מה הכי מתאים לכם כיום? מה לא מתאים לכם כלל?
 • אבחון והבנת היכולות הכלכליות שלכם כרוכשים (כמה הון עצמי עומד לרשותכם בעסקה? מהן יכולות המינוף שלכם למול הבנקים? מהו סדר הגודל של עסקאות המתאימות לכם? מהי הדרך הנכונה ביותר לבצע את העסקה המתאימה לכם?)
 • התאמת הצרכים והיכולות שלכם למצב העכשווי המדויק של שוק הנדלן הישראלי (האם ניתן לבצע את העסקה המתאימה לכם בתנאים טובים ובצורה אופטימלית כיום? אם לא- מה כן ניתן לעשות וכיצד?)
 • פגישה אישית עם בועז אופק, שתחשוף בפניכם את שיטתו של בועז לביצוע עסקאות טובות, בטוחות ומוצלחות, תסביר לכם במדויק, צעד אחר צעד, איך מבצעים הליך רכישה של דירה בצורה הכי טובה, בטוחה ומוצלחת. בנוסף, תוכלו לקבל מענה לכל השאלות הבוערות שלכם…
 • ניתוח הנתונים האישיים והכלכליים שלכם וסיוע בבחירת איזור ספציפי, מודגר ומדויק המתאים לרצונותיכם וליכולתכם.
 • קישור והפנייה ליועצי נדלן באיזור הנבחר (אופציונלי – לבחירתכם)
 • סיוע בהתנהלות השוטפת למול יועצי הנדלן (הכוונה ספציפית, שיחות עם היועץ, חתימה על מסמכים, ניהול מומ מסחרי).
 • מתן מענה שוטף להתלבטויות ושאלות העולות בעת בחירת דירה או בית באיזור הנבחר.
 • סיוע בהתמקדות בנכסים ספציפיים המתאימים לנתונים וליכולות שלכם כרוכשים (מה מתאים לכם יותר, מה עונה על הדרישות שהצבתם)
 • סיוע בניהול מומ מסחרי למול בעלי הדירה או הבית הנרכש (גם אם מדובר ביותר מנכס אחד).
 • סיוע בניהול מומ מסחרי למול קבלן (במידה והדירה נרכשת ישירות מן הקבלן).
 • הכנת תקציב רכישה מפורט – על מנת שתמיד תהיו עם אצבע על הדופק ושלא תשכחו שום הוצאה במהלך בדרך, ולו הקטנה ביותר!
 • הפניות ליועצי משכנתאות (אופציונלי – לבחירתכם) שילוו אתכם בכל הליך לקיחת המשכנתא מן הבנק או לחילופין
 • הפניות וקישור ישיר לבנקים למשכנתאות וקבלת יחס מועדף בבנק.
 • נוכחות אישית שלנו בעת חתימת הסכם המכר.
 • מעקב שוטף אחר ביצוע התשלומים למוכר הדירה ומתן תזכורת לפני כל תשלום.
 • מענה שוטף (בטלפון או במייל) בזמינות גבוהה, לכל השאלות, ההתלבטויות ובעיות המתעוררות בכל שלב בהליך – החל מהשלב הראשון ועד לקבלת המפתח!

מה אומר מי שכבר עבר את ההליך?

ohaion"כשאנחנו עמדנו לפני עסקת מכירת הדירה שלנו וקניית אחת אחרת, הבנו שאנחנו חייבים מישהו שיכוון אותנו בשוק והזה ויסביר לנו מה אנחנו חייבים לדעת. הערך שבועז העביר לנו היה עצום! הידע שלמדנו מבועז חסך לנו המון בכל ההליך, ממליצים לא לפספס את זה פשוט קיבלנו את הביטחון שלו היינו זקוקים". מיכל ורז אוחיון, בת חפר
ohaion
מיכל ורז אוחיון
נגה-קובץ-150x150מה שקיבלתי מבועז זה כלים, ידע, מקצועיות ובעיקר שקט נפשי והדרכה איך לעשות את זה נכון, פשוט איך לבצע את העסקה הזו נכון. אני מודה לך בועז, כי עשית לי את הדרך הזו בצורה כל כך ברורה, מקצועית ויסודית – עם תחושת בטחון שאני הולכת לדבר הכי נכון לי בחיים. בזכותך בועז, אני מרגישה שעשיתי את העסקה הכי טובה שיכולתי" נגה קובץ, מושב שילת
נגה-קובץ-150×150
נגה קובץ
בועז,hila-oren הגענו אלייך בהמלצת מכר משותף לצורך ליווי בתהליך קניית דירה לצורך השקעה. בשיחה הראשונה עם בועז הבהרתי שאני צריכה משרד שיוכל לעמוד בקצב המהיר שלנו, משרד שפנוי לתת שירות ושזמין בשבילנו. הובטח לי שנקבל את מלוא תשומת הלב ואכן כך היה. מהרגע הראשון קיבלנו שירות אישי ומקצועי, הרגשנו שאנחנו בידיים טובות ולא היה מייל או טלפון אחד שלא קיבל מענה מיידי, למרות שהיו שאלות רבות בדרך. אז בהזדמנות זו אני רוצה להגיד תודה על הסבלנות, המקצוענות, התשובות בשפה ברורה , השליטה בכל ההיבטים הקשורים ברכישת הדירה, שהיה לנו בהם צורך, העמידה על זכויותינו, הנכונות להיפגש מוקדם בבוקר, הגמישות המחשבתית. זה בדיוק סוג השירות שחיפשנו, נשמח לעבוד אתכם שוב בעתיד ולתת את המלצתנו לכל מי שמתלבט. :) הילה ואורן, באר יעקב
hila-oren
הילה קראוס
חני ואלי הרמן חדשייעצת לנו ב-3 עסקאות שונות. כבר מהפגישה הראשונה איתך התרשמנו משליטתך בתחום הנדל"ן, דבר שבא לידי ביטוי בייעוץ שנתת לנו ובידע המקצועי הנרחב שלך. הרגשנו בטוחים לכל אורך הדרך, עד החתימה על העסקה ולאחריה. בועז, אתה מקצוען אמיתי, כריזמטי, יודע לתת ייעוץ נכון ובזמן הנכון שהביא אותנו לביצוע עסקאות בטוחות ומוצלחות.   יש בהחלט על מי לסמוך!   בתודה ובהערכה רבה, חני ואלי הרמן  
חני-ואלי-הרמן-חדש-e1404890576446
חני ואלי הרמן
inaכבר בשיחה הראשונה שלנו עם בועז הוסבר לנו מה בדיוק סדר הפעולות, תוך פירוט שלבים, והפשטה של מונחים. מרגע ראשון הייתה מעין תחושת ביטחון שאנחנו בידיים טובות, מה שהוכיח את עצמו בכל שלב מחדש! בתקופה לא פשוטה זו, של שינויים בחקיקה ותנודות בשוק הנדל"ן, עבור זוג צעיר שמגיעה להגשמת חלום רכישת בית, הדרך אל רכישת הדירה מלאה בספקות וערעורים. בועז היה שם לאורך כל הדרך, קשוב, זמין, אכפתי ומקצועי, מה שמאוד הקל על תהליך קבלת ההחלטות. למרות הלחץ והמתח, בועז לא נתן לנו להתקדם שום צעד עד לביצוע כלל הבדיקות הדרושות, ווידואו שאנחנו מוגנים מכל סיטואציה שעלולה להיווצר. היצירתיות, הזמינות והשינויים הרבים שנאלצנו לעשות, הפכו את החלום שלנו למציאות - ובשעה טובה רכשנו דירה! לא היה לנו שום ניסיון התנהלות ברכישת דירה.  בועז בנה לנו לא רק סטראוטיפ של מומחה בתחום הנדלן אלא יותר מכל - אדם מדהים שמדבר איתך בגובה עיניים, מבין אותך, מכיל אותך, תומך ומייעץ. ברגע האמת, מוכיח לך, שיש לך על מי לסמוך. נדמה לנו, העסקה שלנו לא הייתה מהקלות. צפופה בלוחות זמנים, דרישות מסובכות של בעלת הנכס, שדרשו יצירתיות. פה היינו רוצים להתחלק בתחושת הגאווה, שגם את הרגעים הקשים של העסקה, בועז צפה מראש. קשה לתאר את התחושה המדהימה שבתהליך שעברנו מזוג חושש, בסוף העסקה - בטוחים ברגע סיום, כשנשאר רק ללחוץ  הידיים. בועז ,תודה רבה על הליווי המקצועי והמדהים אל הגשמת חלום לרכוש בית ראשון במולדת.   אינה וולנטין גורשטיין, כפר סבא
ina
אינה גורשטיין

אז אם גם אתם רוצים שקט נפשי – הצטרפו לשלב הראשון, אבחון אישי שלכם ושל העסקה המתאימה לכם, בעלות של 197 ₪ בלבד, ותעשו את הצעד הראשון בדרך לעסקת רכישה טובה, בטוחה ומוצלחת!