עומדים בפני ביצוע עסקת רכישה של דירה או בית?

מתלבטים מהי העסקה המתאימה והנכונה לכם ביותר?

רוצים לדעת כיצד לבצע את העסקה בצורה הטובה והבטוחה ביותר? 

 

אם עניתם כן על אחת השאלות - תכנון וליווי עסקת הרכישה בשיטת הנתיב הוא הפתרון עבורכם!


מי אני ואיך אוכל לעזור גם לכם?

אני עו"ד בועז אופק, מנכ"ל קבוצת DBO ומפתח שיטת הנתיב - השיטה הבטוחה לרכישת דירה או בית.

ב-10 השנים האחרונות ליוותי 760 רוכשי דירות ובתים לביצוע העסקה הטובה, הנכונה והמוצלחת ביותר מבחינתם. 

באמצעות כל הידע והנסיון הרב שצברתי בתפקידי השונים ובליווי מאות העסקאות פיתחתי שיטה ייחודית שנקראת שיטת הנתיב. 

שיטת הנתיב היא שיטה שמטרתה לתכנן ולבצע כל עסקת רכישה בצורה בטוחה ומוצלחת תוך התאמה לצרכים ולרצונות של הלקוח. 

אני מזמין גם אתכם לתכנון וליווי עסקת הרכישה שלכם בשיטת הנתיב, על מנת שגם העסקה שלכם תהיה טובה ומוצלחת!


אז איך תבצעו עסקת רכישה בטוחה ומוצלחת? שלב א: תהליך תכנון עסקה בשיטת הנתיב

 אפיון הרוכשים – יחד, נבחן את מלוא ההון העצמי הקיים בידיכם לטובת ביצוע העסקה, כולל בחינת אפשרויות להגדלת ההון העצמי.

 הבנת הציפיות של הרוכשים – הבנת הרצונות האישיים שלכם והשאיפות הפרטיות שלכם,  מבחינת גודל הדירה או הבית הנרכשים,  ומבחינת המיקום הנכון ביותר עבורכם לבצע את העסקה כעת (מגורים או השקעה).

 בחינת חלופות נוספות  – נגדיל את מרחב האפשרויות העומדות בפניכם על ידי בחינת מספר אפשרויות: רכישת נכס יד ראשונה או שניה, רכישת בית או רכישת דירה ובנוסף נעניק לכם רשימת מקומות בהם, לדעתנו, כדאי לבצע עסקת רכישה כעת.

 הכוונה לתכנון תקציב מפורט  – לאחר הבנת הנתונים האישיים שלכם, נכוון אתכם כיצד יש לנהל תקציב מדויק, אשר יגרום לכם להיות עם היד על הדופק ולדעת בדיוק מהן כל ההוצאות הקיימות ברכישת הדירה או הבית.

 בחינת מקורות מימון – לאחר הבנת התקציב הקיים והשוואתו להון העצמי, או לדרך מימון אחרת, נבין מהו גובה המימון החיצוני הנדרש לטובת ביצוע העסקה. יחד, נבחן את מגוון אפשרויות המימון העומדות בפניכם, כולל בחינת אפשרויות מימון יצירתיות וחדשות ולבסוף בחינה של שימוש באנשי מקצוע שיוזילו את עלויות המימון. 

 תיאום ציפיות – בחינה מהי העסקה המתאימה לכלל המשתנים האישיים שלכם, פרישת מגוון האפשרויות הפתוחות לפניכם בהתאם ליכולות הללו, לצפיות שלכם ולמצב השוק המדויק כעת.

תזמון ביצוע העסקה - בחינה האם מדובר בשוק עולה או יורד? האם כדאי לרכוש כעת או להמתין? בחינת תזמון הרכישה ביחס למצב האישי של הרוכשים (ניהול נכס, עבודה, מוסדות חינוך) בחינת תזמון ביחס לאופי העסקה עצמה (מכירת נכס קיים, שיפוצים בנכס החדש, זמן סגירת עסקה ועוד).


 שלב ב: תהליך ליווי עסקה בשיטת הנתיב

פגישה אישית בה נבחן את כל המשתנים הדרושים לטובת ביצוע עסקת הרכישה,
נבחן את היתכנות העסקה בפועל בהתאם לנתונים האישיים שלכם,
ונצא עם תוכנית אישית מותאמת לביצוע עסקת הרכישה.  

הפנייה לבעלי מקצוע מומלצים (ככל שנדרש) לטובת הכנת צוות מקצועי. 

ליווי בעת האיתור ובחירת הנכס ומענה לכל שאלה והתלבטות שעולה טרם הבחירה

ייעוץ והמלצה בבחירת הנכס הפרטני בהתאם להתאמתו לתוכנית האישית שלכם

לאחר שבחרתם נכס, בחינת כל התנאים המסחריים של העסקה.

ניהול משא ומתן מסחרי מלא ומקיף עם המוכר ובחינה מסחרית של הנכס הנרכש

הנחיית כל הגורמים והיועצים בעסקה, מהן הבדיקות הקריטיות שיש לבצע לפני חתימה על הסכם הרכישה.

ליווי מלא גם לאחר הרכישה - עד קבלת הנכס, לרבות הכוונה כיצד לבדוק את הנכס לפני קבלתו.


 אנחנו נלווה אתכם יד ביד, החל מההתלבטות הראשונית האם והיכן לרכוש דירה או בית ועד לסיום העסקה בפועל!

 

אם גם אתם רוצים שעסקת הרכישה שלכם תהיה בטוחה ומוצלחת,

אני מזמין אתכם לשיחת תכנון וייעוץ אישית, שתסביר לכם במדויק

מהי העסקה הטובה ביותר עבורכם כעת ואיך לבצע אותה בצורה בטוחה ומוצלחת! 

 

מיד לאחר ההרשמה, תקבלו שאלון ניתוח מקיף.

את התשובות, את המשתנים את הרצונות ואת הצרכים הייחודיים והחשובים לכם,

ננתח באופן מעמיק ולאחר מכן נתאם לכם שיחת תכנון וייעוץ אישית

אשר תכוון אתכם לעסקה הטובה והמוצלחת ביותר עבורכם כעת ותסביר לכם,

מהי הדרך לבצע אותה!


לשיחת תכנון וייעוץ אישית עם בועז בהשקעה של 197 ₪ במקום 597 

 

מה אומרים עלינו לקוחות שכבר ביצעו עסקת רכישה בשיטת הנתיב:

 "לבועז ולכל הצוות: אתם ענקיים! המון המון תודות על כל המאמצים. מקצוענים אמיתיים וטובי לב - זה סוג האנשים עימם אני אוהבת לעבוד  ויהיו לנו בע"ה  עוד עסקאות ביחד."

טל לב, רעננה

 " אני ואשתי נעזרנו בשירותיו של בועז בתהליך רכישת דירה להשקעה ואני רוצה להמליץ עליו ועל משרדו בחום. בועז ייצג אותנו במסירות, נתנו לנו תחושה של זמינות בכל עת, חזר וענה לפניותינו במהירות וביעילות והיה מאוד מקצועי ומרגיע, בעיקר עבור זוג צעיר שצריך לקבל החלטה ולעשות צעד גדול וחשוב. הצוות  הסביר לנו בפירוט ובסבלנות לגבי תהליך רכישת הדירה מא' ועד ת' , מכל הבחינות. ראוי לציין שהם עזרו מאוד גם בעצות כלליות ורבות ערך לגבי חיפוש הדירה וחתימה על עסקה טובה– אזורים מועדפים, נקודות אליהן כדאי לשים לב, מה האלטרנטיבות השונות, ניהול משא ומתן על מחיר וכו'.  מרגע שהחלטנו על דירה והגענו לשלב החוזה בועז ניהל את כל ענייני המו"מ בנועם אך באסרטיביות. הוא הקפיד לשמור עלינו ועל זכויותינו ועמד עבורנו על נקודות שהיו חשובות לנו כך שנוצר רושם ברור בכל הצדדים שהוא שולט בנושא ביד רמה, אך עם זאת הכל נעשה באווירה טובה ובחביבות".

רן רוזן ויעל טלמן, פתח תקווה

 "בועז היה איתנו מהרגע הראשון ואפילו לפניו. עזר לנו לקבל החלטות ולהחליט על כיוונים עוד לפני שהגענו לשלב העסקה ממש. בועז והצוות ליוו אותנו בכל השלבים ודאגו להמריץ אותנו כשקצת התמהמנו, במקום שזה יהיה הפוך. בועז הגיע לחתימה בדרום הארץ ובכל השלבים, נסך בנו בטחון שאנחנו לא לבד בתחום לא מוכר. שילמנו על ליווי וקיבלנו ליווי וסיוע חבריים מעבר לכל הציפיות שלנו".

לריסה ויאן כרמל, כפר סבא

 " אל בועז והצוות הגענו דרך המלצה של חבר. היינו חסרי נסיון במכירה וקנייה של דירה מהשיחה הראשונה שלי עם עו"ד בועז אופק קבלתי את היחס והמענה שלי. מאותו רגע ירד לי הלחץ וחוסר ההבנה קבלתי רשימה של מה שצריך לעשות תוך ליווי לאחר כל משימה קבלתי הנחייה למשימה הבאה. כמובן שהמלצנו לחברים ומשפחה להיות מלווים ע"י בועז והצוות בכל עסקה. הליווי גרם לנו לשקט נפשי והורדת הרבה הרבה לחץ"

מיכל ויובל זילברפניג, רמת גן

 "כאדם פרטי שאינו עוסק בנושא באופן תדיר, ייעוץ וליווי מקיף בתחום הנדלן משמעו הסרת כל "כאבי הראש" והחששות המלווים פעילויות מסחריות קריטיות בעולם זר זה ובתוך כך מיצוי הפוטנציאל המסחרי, הקטנת או הסרת הסיכונים הנלווים והסדרת כל הדרוש אל מול הצד השני, הרשויות השונות וכנדרש בחוק. המשרד בכלל ועוה"ד בועז אופק בפרט עושים זאת במקצועיות רבה, בזמינות ושירותיות אין-סופיים ומלווים תמיד את עשייתם בחיוך משרה רוגע ותחושה לא מובנת מאליה של "הכל בשליטה". אני בהחלט ממליץ לכל מי שנזקק לשירותי ייעוץ וליווי מקצועי בנושאי נדל"ן, הן לקוחות מסחריים ואף יותר ללקוחות פרטיים, לבחור ולהיעזר במשרד זה ובעובדיו המסורים כאלו שיתייצבו לצדו, לפניו  ולעיתים אף מאחוריו ככל שיידרש. בכבוד רב."

אפרת וחן ארד, חיפה

 "לבועז היקר, היינו מעורבים במס' עסקאות של מכירה וקניית דירות, אך באף לא אחת מהם הרגשנו בטוחים בצעדינו , זאת עד שהגענו אליך. להרגשה של להיות בידיים הנכונות אין מחיר ועל כך אנו גאים ושמחים. בפעם הראשונה הרגשנו ליווי ויעוץ מקצועי צמוד מהו, נתקלנו בשירות וזמינות אדיבים מאוד, ועל מקצועיות - אין בכלל מילים.

תודה!"

לימור ואילן סעדון, מודיעין

דוד וענת אנידגר, אלון מורה

 " אחרי מציאת דירה שאהבנו, פנינו אני ובעלי, לחברים שרכשו דירה לא מזמן כדי לקבל המלצה על מומחה נדלן  שיוכל ללוות אותנו בתהליך זה, שעבור מי שזו קנייה ראשונה, בהחלט מצטייר כתהליך מורכב שכולל בתוכו עולם ומלאו של אתגרים. כך התחיל "מסע הרכישה" שלנו עם בועז. כבר בשיחה הראשונה הוסבר לנו מה בדיוק סדר הפעולות, תוך פירוט שלבים, והפשטה של מונחים. מרגע ראשון הייתה מעין תחושת ביטחון שאנחנו בידיים טובות, מה שהוכיח את עצמו בכל שלב מחדש! בתקופה לא פשוטה זו, של שינויים ותנודות בשוק הנדל"ן, עבור זוג צעיר שמגיע להגשמת חלום רכישת בית, הדרך אל הרכישה מלאה בספקות וערעורים. בועז היה שם לאורך כל הדרך, קשוב, זמין, אכפתי ומקצועי, מה שמאוד הקל על תהליך קבלת ההחלטות. בועז בנה לנו לא רק סטראוטיפ של מקצוען בתחום הנדלן, אלא יותר מכל - אדם מדהים שמדבר איתך בגובה עיניים, מבין אותך, מכיל אותך, תומך ומייעץ. ברגע האמת, מוכיח לך, שיש לך על מי לסמוך.  נדמה לנו, העסקה שלנו לא הייתה מהקלות. צפופה בלוחות זמנים, דרישות מסובכות של בעלת הנכס, שדרשו יצירתיות. פה היינו רוצים להתחלק בתחושת הגאווה, שגם את הרגעים הקשים של העסקה, בועז צפה מראש.  קשה לתאר את התחושה המדהימה שבתהליך שעברנו מזוג חושש, בסוף העסקה - בטוחים ברגע סיום, כשנשאר רק ללחוץ  הידיים. בועז ושרית, תודה רבה על הליווי המקצועי והמדהים אל הגשמת חלום לרכוש בית ראשון במולדת".

אינה וולנטין גורשטיין, כפר סבא

 " אהלן בועז, רצינו להביע את תודנו הרבה על עזרתך לאורך כל הליך רכישת הדירה. רכישת דירה ראשונה היא צעד ענק שמלווה בחששות רבים ואי ידיעה. ככל שהעמקנו בנושא (ובמרוצת הזמן כבר הפכנו ל"מומחי נדל"ן לא קטנים") הבנו עד כמה ליווי מקצועי הינו קריטי ואת החשיבות הרבה בחבירה לאדם מוסמך אשר יכול להבטיח לנו כי נבצע עיסקה חכמה ומושכלת. התמזל מזלנו שקיבלנו המלצה לעבוד עימך.  תודתנו העמוקה והכנה על העבודה הזריזה, המענה המהיר בכל זמן ומצב, התגובות לכל התהיות שלנו וכמובן המקצועיות הרבה. לא יכלנו להיות מרוצים יותר מהיחס והאופן שבו טיפלת בהליך הרכישה. אנחנו ממליצים עליך בכל פה לכל מי שרק נכנס להליך רכישת דירה, אם כדי לקבל מידע  וכמובן כדי ללוות את הליך הרכישה עצמו. יישר כח "  

רועי ורונה רפאל, תל אביב

" בועז, רצינו להודות לך מעומק ליבנו. כשקיבלנו את השם שלך מחברים אשר גם הם לוו על ידיך, ידענו שאנחנו בידיים טובות. תודה לך על עבודה מסורה ומוצלחת! ציפינו להרבה והתעלת על הציפיות... נשמח להמליץ עליך לכל מי שעומד בפני רכישת דירה!

תודה!"

נעם והדרה ארבל, תל אביב

 "בועז היקר,   לפני כחצי שנה הגענו אלייך אובדי עצות - לקנות דירה למגורים או אולי לקנות דירה להשקעה. דילמה שכמדומני נתקלת בה לא אחת בפגישותיך עם זוגות רבים.   באותה פגישה נשקלו בעזרתך ובסיעור מוחות משותף כל השיקולים הן הכלכליים והן הרגשיים לצורך קבלת החלטה נבונה. והנה, כעבור חצי שנה נפל הפור והתקבלה החלטה.   רצינו להודות לך על הליווי המקצועי / החברי עוד בראשית הדרך ועד סופה כאשר חתמנו חוזה לדירה.   אתה בעל מקצוע איכותי, יסודי ואמין אך קודם כל בן אדם והערכים הללו חרוטים על דגל משרדך ומונחלים לכל העובדים.   תודה מיוחדת גם לצוות המסור על הליווי הצמוד, על השיחות הרבות, על השקיפות המלאה, המקצועיות והכל בפנים מחויכות !   בועז,  האמינות שלך מעולם לא הייתה מוטלת בספק. כל עזרה ממך תמיד הייתה מכל הלב, לכן ולמרות שאני מעורה בתחום הנדלן, בחרתי לפנות אלייך - כמי שמתעסק ומתמקצע רק בנדל"ן לצורך הכוונה וייעוץ נכון.   ללא צל של ספק, הייתה זו בחירה נכונה ונמליץ עליך בפה מלא לכל מכרנו!  

נתראה בעסקאות הבאות !  

בהוקרה והערכה".

נטע לי וליאור דוד, פתח תקווה

 "הכרנו את עו"ד בועז אופק במסגרת הרצאה שהעביר והתרשמנו ממנו מאד.  קבענו פגישה ראשונית והתקבלנו במשרדו בלבביות מרובה. הטיפול בעניינינו היה מקצועי ומהיר, קיבלנו ממנו עצות מועילות ואכן תוך מספר ימים, קיבלנו החלטה על עסקה מסוימת ועל פי המלצתו סגרנו את העסקה. אנו מאד מרוצים מהעסקה שבצענו והכל בהדרכתו, בליווי אישי שלו ושל כל חברי הצוות, אשר בכל זמן ושעה שהתקשרנו, טיפלו בנו לשביעות רצוננו המלאה. אנו מודים לכם מקרב לב, יישר כח!" 

דוד וריקי בלוטשיין, רמת גן

 "אין מתחרים למקצוענות שלכם! תודה על ליווי בסטנדרטים שהשוק כבר לא מכיר - יחס אישי, זמינות מסביב לשעון, אפס זמן תגובה ושליטה בפרטים הכי קטנים. עשיתם לנו הבדל ענק בליווי העסקה החשובה ביותר בחיינו- על הבית שלנו :-) "

חגית ומתי גיל, תל אביב

 "ראשית, אני חייב להיות כנה ולהגיד שכמעט כמו כל רוכש דירה התלבטתי האם לקבל ליווי מלא ומקיף או לנסות להתמודד לבד ולקבל קצת סיוע ממכרים. ההתלבטות נובעת מצד אחד לחסוך את ההוצאות ומצד שני מה כבר ניתן לשנות בעסקה קיימת? אז התשובה היא, כן!!!! אני שמח שפניתי אלייך וטיפלת לי בכל נושא הרכישה מול הקבלן. הבנת את הצרכים שלי ונתת לי מענה מקצועי. יתירה מזו, נתת לי תמיד הרגשה שיש על מי לסמוך והיית זמין לכל שאלה, בקשה שלי. והכי חשוב, המקצועיות והידע  שלך בנושא הנדל"ן הם אלה שעושים את כל התהליך לקל, נעים וברור. תודה על הכל!".

אבי ויפה מזור, מודיעין

 

אם גם אתם רוצים שעסקת הרכישה שלכם תהיה בטוחה ומוצלחת,

אני מזמין אתכם לשיחת תכנון וייעוץ אישית, שתסביר לכם במדויק

מהי העסקה הטובה ביותר עבורכם כעת ואיך לבצע אותה בצורה בטוחה ומוצלחת! 

 

מיד לאחר ההרשמה, תקבלו שאלון ניתוח מקיף.

את התשובות, את המשתנים את הרצונות ואת הצרכים הייחודיים והחשובים לכם,

ננתח באופן מעמיק ולאחר מכן נתאם לכם שיחת תכנון וייעוץ אישית

אשר תכוון אתכם לעסקה הטובה והמוצלחת ביותר עבורכם כעת ותסביר לכם,

מהי הדרך לבצע אותה!


כל הזכויות שמורות לבועז אופק ולDBO נדל"ן

הייעוץ אינו ייעוץ משפטי

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.